I liga Sezon 2017/2018

 

 

Pierwsza runda fazy zasadniczej

1. kolejka (8.10) Krosno Glass Karpaty – UNI Opole 2:3

2. kolejka (13.10) SMS PZPS Szczyrk – UNI Opole 3:2

3. kolejka (18.10) UNI Opole – Grupa Azoty PWSZ Tarnów 1:3

4. kolejka (21.10) AZS AWF Warszawa – UNI Opole 2:3

5. kolejka (28.10) UNI Opole – Enea Energetyk Poznań 1:3

6. kolejka (4.11) E. Leclerc Radomka Radom – UNI Opole 3:1

7. kolejka (11.11) UNI Opole – Wisła Warszawa 0:3

8. kolejka (18.11) Joker Mekro Energoremont Świecie – UNI Opole 3:2

9. kolejka (25.11) UNI Opole – 7R Solna Wieliczka – godzina 0:3

10. kolejka (2.12) AZS Politechniki Śląskiej Gliwice – UNI Opole 3:0

11. kolejka (6.12) MKS Kalisz – UNI Opole 3:0

Runda rewanżowa fazy zasadniczej

12. kolejka (8.12) UNI Opole – Krosno Glass Karpaty 2:3

13. kolejka (16.12) UNI Opole – SMS PZPS Szczyrk 0:3

14. kolejka (6.01) Grupa Azoty PWSZ Tarnów – UNI Opole 3:1

15. kolejka (13.01) UNI Opole – AZS AWF Warszawa 3:1

16. kolejka (20.01) Enea Energetyk Poznań – UNI Opole 3:1

17. kolejka (27.01) UNI Opole – E. Leclerc Radomka Radom 3:0

18. kolejka (3.02) Wisła Warszawa – UNI Opole 3:2

19. kolejka (10.02) UNI Opole – Joker Mekro Energoremont Świecie 1:3

20. kolejka (17.02) 7R Solna Wieliczka – UNI Opole

21. kolejka (25.02) UNI Opole – AZS Politechniki Śląskiej Gliwice – godzina 15:00

22. kolejka (28.02) UNI Opole – MKS Kalisz – godzina 17:00

Play off i turniej o utrzymanie

Po zakończeniu rundy zasadniczej zostanie rozegrany etap play‐off. Tabelą wyjściową do rozstawienia par w rundzie play‐off jest tabela bez zespołu SMS PZPS Szczyrk. Zespoły z miejsc 1-8 zagrają w fazie play-off, natomiast zespoły z miejsc 9-11 rozegrają turniej o utrzymanie, którego gospodarzem będzie drużyna z pozycji 9.

 

 

 

 

PLAY-OFF I runda – do trzech wygranych meczów Terminy: 10.03, 11.03, 17.03 ew. 18.03 i 21.03

Pary: A 8 – 1 B 7 – 2 C 6 – 3 D 5 – 4 Zwycięzcy awansują do II rundy, przegrani grają o miejsca 5-8.

II runda – do dwóch wygranych meczów Terminy: 24.03, 7.04 ew. 8.04

Pary E zw. D – zw. A F zw. C – zw. B Zwycięzcy grają o miejsce pierwsze, przegrani o 3.

Finał – do trzech wygranych meczów Terminy: 14.04, 15.04, 21.04, ew. 22.04 i 25.04

Zwycięzca zagra baraż o awans z 12 zespołem Ligi Siatkówki Kobiet.

Turniej o utrzymanie – „każdy z każdym”, gospodarzem zespół z miejsca 9.

16.03 9 – 11

17.03 11 – 10

18.03 10 – 9

Zwycięzca turnieju uzyska utrzymanie, dwa pozostałe spadną do II ligi.

 

Witryna, którą obecnie przeglądasz, wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej informacji >>

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close